Odliczanie do PlusLigi +akcja na Twitterze

Witam!
Już dzisiaj wybiło równe 100 dni do rozpoczęcia nowego sezonu PlusLigi, dlatego od dzisiaj zaczynam odliczanie:) Już nie mogę się doczekać tych meczów, tych emocji! Kto wie, może za te 100 dni sama znajdę się na trybunach hali Podpromie?;) Jednak teraz nie ma co dumać, ponieważ międzyczasie pojawią się też mecze reprezentacji, więc nie ma nudy!

8 lipca, czyli za 5 dni wybije równy rok odkąd mamy złoty medal LŚ. Ja niestety wtedy jeszcze nie byłam kibicem siatkówki i nawet o tym nie wiedziałam (oglądałam Sport na TVP1, a jak wiadomo- tam tylko od święta coś powiedzą o siatkówce). Fanką i kibicem tego sportu stałam się dopiero w czasie IO i jak widać- jestem nim nadal, z czego się cieszę. Już od początku nauczyłam się, że nie kibicuje się tylko dla zwycięstwa. Ale to nie o tym.
Mianowicie na Twitterze pojawiła się akcja specjalnie z okazji tej rocznicy. 8 lipca cała #VolleyFamily tweetuje
#VOLLEYFAMILY WAŻNE!!!
Jak doskonale wszyscy wiedziecie, zbliża się wiele dla nas znacząca data, jaką jest 8 lipca. To właśnie wtedy nasi siatkarze zapisali się w historii polskiego sportu, po raz pierwszy wygrywając turniej Ligi Światowej. To ogromny sukces zarówno dla graczy, jak i dla nas - kibiców. Ta data będzie zapamiętana na długo, o ile nie na zawsze przez większość. I właśnie z tego powodu, że mija rok odkąd mamy złoty medal, razem z @kamila_volley chciałyśmy przeprowadzić akcję na twitterze, upamiętniając to wielkie wydarzenie. Co powiecie na połączenie sił i wspólną akcję? 8 lipca od godziny 0:00 do 23:59 wpisujcie w swoje tweety hasło: #OdRokuMamyZłotegoMedala, a razem uda nam się dojść do trendów. Co wy na to? Możemy liczyć na waszą pomoc? Proszę o przesyłanie dalej, nawet jeśli nie weźmiecie udziału w akcji, nawet jeśli nie jesteście #VolleyFamily. Chcemy, żeby ta informacja doszła do każdego kibica i żebyśmy wspólnie mogli 8 lipca wspomnieć ten piękny dzień :-) 


Kochana #VolleyFamily!

Jak wszyscy wiemy 8 lipca minie rok od kiedy Polacy wygrali Ligę Światową. Z tej okazji wpadłam na akcję pod tytułem "przeżyjmy to jeszcze raz". Na czym miałaby polegać? A mianowicie: tego dnia, o godzinie 20, niech cała Volley Family włączy mecz finałowy i odtwórzmy ten cudowny moment, jakby działo się to tu i teraz! :)
Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - mecz w całości można obejrzeć pod tym linkiem:
http://www.youtube.com/watch?v=p6Vv06mXiMo :)

Jeśli akcja wam się podoba to dajcie znać i podawajcie tego twitlongera dalej :)
 ~ @xsleezesister 


Dzięki za uwagę;) Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i weźmie udział w akcji.

PS. Otwarty nabór do załogi bloga! zapraszam

2 komentarze :

  1. Te akcje to naprawdę świetny pomysł :) Wierzę, że uda nam się wejść do światowych trendów :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł, przeczuwam najlepszą akcję:D

    OdpowiedzUsuń