Podsumowanie czwartego dnia

Znowu opóźnione (przepraszam! przepraszam! baaardzo przepraszam, ale szkoła nie chce się łączyć w parze z oglądaniem mundialu...) podsumowanie, przez co jest mi bardzo przykro. Ale trudno, jest jak jest. Gdybym dodawała podsumowania tak jak wcześniej, to chybabym chodziła jak trup po szkole, haha. Przy okazji- przepraszam, ale aktualizacja zostanie opóźniona trochę, może w weekend ją dodam, bo na razie mam zawrót głowy.

Druga kolejka spotkań grupy A (Wrocław) i D (Kraków). W Kraków Arenie podczas meczu Francja-Włochy padł rekord frekwencji kibiców w Polsce na meczu, gdzie nie gra reprezentacja naszego kraju. I kibice się chyba nie zawiedli- mimo prowadzenia 2:0 dla Francji, przegrali oni z Włochami po tie-breaku.
Natomiast Australijczycy dostali od naszych siatkarzy niezłe lanie (taki rewanż za Igrzyska) :) Dopiero w końcówce trzeciego seta zanotowali małą serię punktową, ale na szczęście mieliśmy taką przewagę, że spokojnie wygraliśmy mecz w trzech setach.

Czwarty dzień
Argentyna – Serbia 1-3 (-17, 20, -21, -21)
USA – Iran 2-3 (-23, -19, 19, 18, -15)
Belgia – Portoryko 3-0 (19, 17, 20)
Wenezuela – Kamerun 3-1 (22, 21, -31, 14)
Polska – Australia 3-0 (17, 19, 22)
Francja – Włochy 2-3 (20, 20, -23, -13, -12)